piątek, 31 sierpnia 2007
Kuchnia
Kuchnia prawie gotowa i też już widać kawałek nowej podłogi w przedpokoju. Jutro zakupy do łazienki.
21:08, justyha1
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 26 sierpnia 2007
Dzieci mocno się kochają

Dzieci miały dużo wrażeń w ciągu dnia, dodatkowo było dość późno gdy zasnęły, nie można było się oprzeć aby nie zrobić fotki.

dzieci

11:41, justyha1
Link Komentarze (4) »
sobota, 25 sierpnia 2007
Niespodzianka

Nie do wiary, co ja dziś robiłam, a wszystko przez mojego ojca. Na razie w kuchni płytki podłogowe będą ułożone przez męża i przeze mnie. nie było innego wyjścia. Pierwsze cztery wyszły idealnie równiutko, jeśli jutro będzie wszystko dobrze to od poniedziałku układamy dalej. Dlaczego tylko cztery? Pół dnia czekałam, aż zjawi się fachowiec - mój ojciec, nie przyszedł, trudno zabieramy się sami, nie jest tak źle, jedyny problem polega na tym, że góra płytki musi być na wysokości 1,8 cm i trzeba ładować duuuuużo kleju, pocieszające jest to że podłoga jest równiutka i poziomuje się całkiem dobrze. Może zmienię zawód?? Ha, ha. Jutro wstawie zdjęcia.

podłaoga

podłaoga

Fachowcó glazurników proszę o powstrzymanie komentowania sposobu, bo w2iemy już że popełniliśmy tu mały błąd, ale przecież człek na błędach się uczy.

18:30, justyha1
Link Komentarze (4) »
czwartek, 23 sierpnia 2007
Wycieczka

w zeszłą niedzielę moja siostra i ja ze swoimi rodzinkami wybrałyśmy się na wycieczkę do Rogowa, miasteczko to leży niedaleko Gniezna, ale miasteczka nie zwiedzaliśmy, byłiśmy w ZAUROLANDII. Co to jest? Świetna sprawa dla dużych i małych. Na dość dużym terenie jest wiele modeli dinozaurów w naturalnej wielkości. Naprawdę świetna zabawa, polecam. Niektóre wyglądają tak:

zaurolandia

zaurolandia

zaurolandia1

zaurolandia3zaurolandia4

Potem była wycieczka do Biskupina:

Mateusz studiuje plan dawnej osady

Biskupin1

Biskupin12

 

 

20:09, justyha1
Link Dodaj komentarz »
Zakupy
Przyszedł czas na poważne zakupy, w jednym sklepie pod tytułem "Świat łazienek" glazury tyle że się w głowie kręci i którą wybrać, najtańszą ???, najdroższą????, wszystkie tak samo ładne, wybraliśmy na razie płytki na podłogę w przedpokoju i kuchni. Na łazienki przyjdzie czas później. Teraz tylko trzeba ścignąć jakiegoś fachowca. A że podłogi są wylane prawie idealnie to i mężuś może sobie poradzi, ja będę układać w piwnicy, ale to w następne wakacje, ha, ha.
19:23, justyha1
Link Dodaj komentarz »
środa, 22 sierpnia 2007
Tworzę coś nowego

Uczę się robić biżuterię, tak trochę amatorsko, jestem w tej dziedzinie samoukiem. Koralikami bawię się tylko czasami, teraz więcej czasu zajmuje mi rycie w ziemi, bo to nie jest zwykłe kopanie, od tygodnia, przesypuję ziemię pod przyszły trawnik, chcę się pozbyć perzu i wybieram z ziemi każdy korzonek. Mam tylko nadziaeję że korzenie które pozostały w ziemi stanowią malutki promilek tych wybtanych, a było tego zielska 8 taczek na 30 metrach kw. ile jeszcze przede mną, nawet obejżeć za siebie się boję, do wiosny zdążę.

Przeryty fragment przyszłego trawnika:

przyszły trawnik

20:35, justyha1
Link Komentarze (3) »