sobota, 23 sierpnia 2008
zapomniane???

Nie , nie zapomniałam o witrażach, podczas tego długiego remontu popełniłam kilka drobiazgów:

 w

Pięć aniołków pojechało, razem z moją teściową (nie zdążyłam zrobić zdjęć).

22:04, justyha1 , Witraż
Link Komentarze (4) »
Nowe pomieszczenie gotowe

Przez ostatnie dwa tygodnie spędziłam więcej czasu w swojej kuchni niż przez ostatnie 10 miesięcy. Powód - gładziowanie, szlifowanie (niektóre miejsca trzeba było poprawić), malowanie i ustawianie mebli.
A było tak, pomagali wszyscy, Mati też miał swój udział zanim dzieci wyprowadziły  się do babci na czas prawdopodobnej głodówki, nie było nawet czasu wyskoczyć do sklepu.

Mati dzielnie pomaga malować:

 W trakcie mocno przedłużającego się montażu mebli, i wszelkich innych sprzętów np. zlewozmywak, płyta elektryczna.

 

 A teraz kuchnia wygląda tak. Dobrze, że nie wklejałam zdjęcia tego co było wcześniej. Brak jeszcze czegoś na okno - szyje się.

Mąż podziwia prawie wyłącznie swoje dzieło, a niech mu będzie, ja nie umiem być pomocnikiem, bo za bardzo mi się nudzi w oczekiwaniu na komendę: "podaj młotek, podaj śrubokręt, tam gdzieś upadła mi śrubka poszukaj". W dodatku bywał głuchy na moje jak się później okazało trafne podpowiedzi. W końcu się obraziłam i poszłam na dwór, Przez kilka godzin przerzucałam przyczepę porąbanego drewna, przy okazji układając je w bardzo zgrabny stosik.
Tak, mąż podziwia, testujemy wspólnie kuchnię elektryczną ( jak na tym gotować???), ale i tak mam nadzieję, że ja nie będę musiała dużo czasu tam spędzać, nie cierpię gotować.

 

 

21:53, justyha1
Link Dodaj komentarz »
Bywa i tak

Nie sprawdzałam ostatnio czy przebywają jeszcze w pobliskim gnieździe mili sąsiedzi. Zdarzało się, że w trakcie nauki latania odpoczywały na naszym dachu, sąsiedzi coś sugerowali, ale żeby było sprawiedliwie, to lotnicy siadali na wszystkich dachach.

bociany

Na razie to dorobiłam się pierwszych kwiatów:

A, zapomniałam o najważniejszym - trawka rośnie (ale mi się napisało, za chwilę policja wpadnie, oczywiście że trawnik zrobiony i rośnie trawa).

 

19:47, justyha1
Link Dodaj komentarz »